Token DeFi, merkeziyetsiz finans dünyasında önde gelen ve gelecek vadeden projelerin, protokollerin ya da uygulamaların tokenları ile oluşturulmuş bir kripto para sepet tokenıdır. Token DeFi, Avalanche (AVAX) blokzinciri üzerinde oluşturulmuş bir tokendır.

TDeFi 

Merkeziyetsiz Finans ile ilgili Kripto Paralardan Oluşan DeFi Sepetinde Yukarıdaki Dijital Varlıklar Yer Almaktadır.

Token DeFi Dinamikleri

Token DeFi

Token DeFi önde gelen ve vadettikleri gelecek planları dikkate alınarak seçilmiş merkeziyetsiz finans projelerinin kripto para birimleri bir araya getirilerek oluşturulmuştur. Token DeFi’nin tickerı TDEFI’dir. Sepet içerisindeki varlıkların ağırlıklandırılmasına karar verilirken;

  • Merkeziyetsiz finans dünyasındaki trendler
  • Token likiditesi
  • Sürdürülebilir token ekonomisi

gibi birçok teknik ve temel gösterge dikkate alınmaktadır.

Token DeFi Özellikleri

Sepet içerisindeki kripto paraların ağırlıkları yılın her çeyreğinin sonunda piyasa koşullarına ve fiyat dengelerine göre yeniden hesaplanmaktadır. Sepet içerisindeki varlıkların anlık ağırlık değeri o anki piyasa fiyatına göre değişiklik göstermektedir. TDEFI sepet token yatırımcılara tek tuş ile birden fazla kripto parayı alıp satabilme imkanı sunmaktadır.Bu sayede sahiplerinin her bir kripto parayı sürekli olarak takip etme ihtiyacını en aza indirir ve istikrarlı şekilde sermayelerinin büyümesine destek sunar.

TDEFI kripto para sepet token yapısı gereği diğer kripto paralara göre birçok avantaja sahiptir. Bunlardan bazıları;

  • Kolay alım satım 
  • Düşük maliyet
  • Portföy çeşitliliği
gibi avantajlardır.

Token DEFI Fiyat Hesaplama

TRY
TNFT

Sepette bulunan kripto paraların ağırlıkları fiyattan bağımsız olarak değiştirilebilir veya bir kripto para komple çıkarılıp yerine başkası eklenebilir.

TDEFI sepetinde bulunan kripto paraların teminat bakiyelerini kontrol edebileceğiniz cüzdan adresleri

Sıkça Sorulan Sorular

TDEFI hakkında merak ettiğiniz tüm sorular

Token DeFi (TDEFI ) Neler Sunuyor?

Token DeFi (TDEFI), yatırımcılara tek bir tuş ile merkeziyetsiz finans alanındaki birden fazla kripto paraya yatırım yapma imkanı sunmaktadır.

TDEFI Madenciliği Nasıl Yapılır?

TDEFI madenciliği yapılamamaktadır.

TDEFI Nasıl Satın Alınır?

TDEFI, Türkiye’de Bitlo üzerinden kolayca alınıp satılabilmektedir.

TDEFI Teminatı Nedir?

TDEFI token içeriğindeki kripto varlıkları ağırlıklarına göre blok zincir üzerindeki cüzdanlarda şeffaf bir şekilde saklamaktadır. Cüzdanlarda tutulan bu varlıklar TDEFI için teminat görevi görmektedir.