Token NFT (TNFT), NFT dünyasında popüler ve gelecek vadeden projelerin tokenları ile oluşturulmuş bir kripto para sepet tokenıdır. Token NFT, Avalanche (AVAX) blokzinciri üzerinde oluşturulmuş bir tokendır.

TOKEN NFT 

Token NFT Sepetinde Yukarıdaki Kripto varlıklar Yer Almaktadır.

Token NFT Dinamikleri

Token NFT

Token NFT  önde gelen ve vaadettikleri gelecek planları dikkate alınarak seçilmiş NFT projelerinin kripto para birimleri bir araya getirilerek oluşturulmuştur. Token NFT’nin tickerı TNFT’dir. Sepet içerisindeki varlıkların ağırlıklandırılmasına karar verilirken;

  • NFT trendleri
  • Token likiditesi
  • Sürdürülebilir token ekonomisi

gibi birçok teknik ve temel gösterge dikkate alınmaktadır. 

Token NFT Özellikleri

Sepet içerisindeki kripto paraların ağırlıkları yılın her çeyreğinin sonunda piyasa koşullarına ve fiyat dengelerine göre yeniden hesaplanmaktadır. Sepet içerisindeki varlıkların anlık ağırlık değeri o anki piyasa fiyatına göre değişiklik göstermektedir. TNFT sepet token yatırımcılara tek tuş ile birden fazla kripto parayı alıp satabilme imkanı sunmaktadır. Bu sayede sahiplerinin her bir kripto parayı sürekli olarak takip etme ihtiyacını en aza indirir ve istikrarlı şekilde sermayelerinin büyümesine destek sunar.

TNFT kripto para sepet token yapısı gereği diğer kripto paralara göre birçok avantaja sahiptir. Bunlardan bazıları;

  • Kolay alım satım 
  • Risk dağılımı
  • Yatırım çeşitliliği
gibi avantajlardır.

Token NFT Fiyat Hesaplama

TRY
TNFT

Sepette bulunan kripto paraların ağırlıkları fiyattan bağımsız olarak değiştirilebilir veya bir kripto para komple çıkarılıp yerine başkası eklenebilir.

TNFT sepetinde bulunan kripto paraların teminat bakiyelerini kontrol edebileceğiniz cüzdan adresleri:

Sıkça Sorulan Sorular

TNFT hakkında merak ettiğiniz tüm sorular

Token NFT (TNFT ) Neler Sunuyor?

Token NFT (TNFT), yatırımcılara tek bir tuş ile NFT alanındaki birden fazla kripto paraya yatırım yapma imkanı sunmaktadır.

TNFT Madenciliği Nasıl Yapılır?

TNFT madenciliği yapılamamaktadır.

TNFT Nasıl Satın Alınır?

TNFT, Türkiye’de Bitlo üzerinden kolayca alınıp satılabilmektedir.

TNFT Teminatı Nedir?

TNFT token içeriğindeki kripto varlıkları ağırlıklarına göre blok zincir üzerindeki cüzdanlarda şeffaf bir şekilde saklamaktadır. Cüzdanlarda tutulan bu varlıklar TNFT için teminat görevi görmektedir.