Token Play (TPLAY), oyun dünyasında popüler ve gelecek vadeden projelerin tokenları ile oluşturulmuş bir kripto para sepet tokenıdır. Token Play, Avalanche (AVAX) blokzinciri üzerinde oluşturulmuş bir tokendır.

TPLAY 

Play to Earn ve Move to Earn benzeri Konseptlerdeki Kripto Paradan Oluşan Token Play Sepetinde Yukarıdaki Dijital Varlıklar Yer Almaktadır.

Token Play Dinamikleri

Token PLAY

Token Play popüler ve vaadettikleri gelecek planları dikkate alınarak seçilmiş oyun projelerinin kripto para birimleri bir araya getirilerek oluşturulmuştur. Token Play’in tickerı TPLAY’dir. Sepet içerisindeki varlıkların ağırlıklandırılmasına karar verilirken;

  • Kripto para dünyasındaki oyun dinamikleri
  • Token likiditesi
  • Sürdürülebilir token ekonomisi

gibi birçok teknik ve temel gösterge dikkate alınmaktadır. 

Token Play Özellikleri

Sepet içerisindeki kripto paraların ağırlıkları yılın her çeyreğinin sonunda piyasa koşullarına ve fiyat dengelerine göre yeniden hesaplanmaktadır. Sepet içerisindeki varlıkların anlık ağırlık değeri o anki piyasa fiyatına göre değişiklik göstermektedir. TPLAY sepet token yatırımcılara tek tuş ile birden fazla kripto parayı alıp satabilme imkanı sunmaktadır. Bu sayede sahiplerinin her bir kripto parayı sürekli olarak takip etme ihtiyacını en aza indirir ve istikrarlı şekilde sermayelerinin büyümesine destek sunar.

TPLAY kripto para sepet token yapısı gereği diğer kripto paralara göre birçok avantaja sahiptir. Bunlardan bazıları;

  • Kolay alım satım 
  • Risk dağılımı
  • Yatırım çeşitliliği
gibi avantajlardır.

Token Play Fiyat Hesaplama

TRY
TPLAY

Sepette bulunan kripto paraların ağırlıkları fiyattan bağımsız olarak değiştirilebilir veya bir kripto para komple çıkarılıp yerine başkası eklenebilir.

TPLAY sepetinde bulunan kripto paraların teminat bakiyelerini kontrol edebileceğiniz cüzdan adresleri

Sıkça Sorulan Sorular

TPLAY hakkında merak ettiğiniz tüm sorular

Token Play (TPLAY) Neler Sunuyor?

Token Play (TPLAY), yatırımcılara tek bir tuş ile kripto dünyasındaki birden fazla oyun projesinin kripto parasına yatırım yapma imkanı sunmaktadır.

TPLAY Madenciliği Nasıl Yapılır?

TPLAY madenciliği yapılamamaktadır.

TPLAY Nasıl Satın Alınır?

TPLAY, Türkiye’de Bitlo üzerinden kolayca alınıp satılabilmektedir.

TPLAY Teminatı Nedir?

TPLAY token içeriğindeki kripto varlıkları ağırlıklarına göre blok zincir üzerindeki cüzdanlarda şeffaf bir şekilde saklamaktadır. Cüzdanlarda tutulan bu varlıklar TPLAY için teminat görevi görmektedir.