HomeRisk Bildirimi

Risk Bildirimi

Bu Risk Bilgilendirmesi, kripto para işlemleriniz ile ilgili karşılaşabileceğiniz riskler hakkında bilgi vermek üzere Token Teknoloji Anonim Şirketi tarafından hazırlanmıştır. Kripto para işlemleriniz sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi önemli derecede finansal kayıplara da uğrayabilir; yatırımınızın tümünü yitirebilirsiniz. Bu sebeple, kripto para işlemi gerçekleştirme kararlarınızı alırken piyasadaki tüm riskleri anlamalı; mali durumunuzu dikkate alarak ve risk – getiri tercihlerinize uygun olarak karar vermelisiniz. 


Kripto paralar, dijital ortamlarda üretilen, işlem gören, dijital cüzdanlar arası transfer edilen bir değerin dijital temsilidir; yerel para birimleri ile karıştırılmamalıdır. Bu nedenle potansiyel riskleri minimuma indirmek adına, işlem gerçekleştireceğiniz kripto para hakkında ayrıntılı araştırma yapmanızı, proje hakkında yeterli bilgiler edinebileceğiniz teknik dökümanları incelemenizi ve bunun sonucunda uygun görmeniz halinde işlem yapmanızı öneririz. 


İşbu Bilgilendirme, kripto paralara ilişkin potansiyel riskler hakkında sizleri bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Ancak bu Risk Bilgilendirmesi işlem gerçekleştireceğiniz kripto para özelindeki riskleri, likidite riskini, piyasa riskini, kripto para alım satımı ve cüzdanlar arası transferi gibi hizmetlerden kaynaklanabilecek tüm riskleri içermiyor olabilir. Bu nedenle, sadece burada ye alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.