Tamamı Euro ile Desteklenen Dijital Varlık

Euro Token (EUROT), Token Teknoloji şirketi tarafından Avalanche  C-Chain, Polygon ve Ethereum blokzincirlerinde üretilmiş ve fiyatı euro’ya endeksli bir teminatlı stablecoin’dir.

Euro Token 
EUROT 

EUROT Euro Token

Euro'nun Kripto Para Hali.

EUROT fiziki karşılığı bulunan bir kripto paradır. Üretilen her EUROT karşılığında şirket kasasına aynı değerde euro eklenir. Euro Token (EUROT), euro’yu herkes için daha erişilebilir kılmayı ve euro ile yapılan işlemleri kolaylaştırmayı amaçlar.

7/24 Alım Satım

Euro Token (EUROT) 7 gün 24 saat alım satımı yapılabilen bir dijital varlıktır. 

Blokzincirde İzlenebilir

Tüm EUROT işlemleri, blokzincir üzerinde şeffaf şekilde izlenebilmektedir.

1:1 Fiziksel Euro Karşılığı

Euro Token (EUROT) ile güvenlikli kasalarda saklanan fiziksel euro arasındaki oran 1:1’dir. 

Saklama Gideri Yok

Fiziksel euro’nun aksine yatırımcılara saklama, transfer ve yönetim giderleri yansıtılmaz.  

Türk Lirasına Çevirilebilir

EUROT sahibi yatırımcılar varlıklarını kripto para alım satım platformu bitlo.com üzerinden Türk lirasına çevirebilir.

7/24 Destek​

Token işlemleriniz ile ilgili 7/24 destek alabilir ve doğru yatırımlar yapabilirsiniz.

Euro Token (EUROT) Nasıl Çalışır?

Euro karşılığında üretilen Euro Token (EUROT), Avalanche C-Chain, Polygon ve Ethereum blokzincirlerinde yaratılmıştır. Üretilen her bir EUROT için şirketin kasasına aynı değerde euro eklenir. Yatırımcılar EUROT token’larını uyumlu kripto para cüzdanlarında saklayabilir.

EUROT ile fiziksel euro arasındaki arz-talep dengesinin korunması için bir akıllı sözleşme yaratılmıştır. EUROT üretildiğinde şirketin kasasına bu akıllı sözleşme tarafından otomatik olarak aynı değerde euro eklenir. Şirketin kasasındaki euro miktarı azaldığında ise yine akıllı sözleşme tarafından EUROT yakılır. 

Böylece EUROT ile şirketin kasasındaki euro arasındaki 1’e 1 oran sürekli korunur. Bu sayede EUROT, kripto para borsalarındaki ani fiyat dalgalanmalarından etkilenmez.

Euro Token (EUROT) Avantajları Nelerdir?

Fiyat İstikrarı

Euro Token (EUROT), tüm stablecoin’ler gibi yatırımcılarına fiyat istikrarı sağlamayı ve onları kripto para piyasasındaki ani fiyat dalgalanmalarından korumayı amaçlar.Aracısız Alım - Satım

EUROT, sahiplerinin euro’ya erişimini kolaylaştırır. Blokzincir teknolojisi sayesinde dünyanın her yerinden, her gün ve saatte EUROT ile euro işlemleri gerçekleştirmek mümkündür. Blokzincir merkeziyetsizliği, EUROT işlemlerinde banka gibi aracılaro da ortadan kaldırır.

Eşler Arası İşlem

EUROT eşler arası; doğrudan bir cüzdandan diğerine gönderilebilir. Böylece EUROT işlemleri fiziki euro ile yapılan işlemlere göre çok daha hızlı, maliyetsiz ve güvenlidir. 

 

Şeffaf Yapı

Euro Token (EUROT), tamamen şeffaf bir yapıdadır. Stablecoin yatırımcıları genelde ilgili şirketin teminatlara dair beyanına güvenmek zorundadır. EUROT arzını ve fiziksel karşılığını ise daima blokzincir üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Euro Token (EUROT) contract cüzdan adresi:

 

Sıkça Sorulan Sorular

Euro Token hakkında merak ettiğiniz tüm sorular

EUROT Neler Sunuyor?

EUROT, ani fiyat dalgalanmaları yaşanan kripto para piyasasında fiyat istikrarı sunan bir stablecoin’dir. Fiyatı euro tarafından desteklenen EUROT ile dünyanın her yerinden, 7/24 TL işlemleri yapılabilir.

EUROT Madenciliği Nasıl Yapılır?

EUROT, madenciliği yapılan bir kripto para birimi değildir. EUROT, Token Teknoloji tarafından, euro ile 1’e 1 oran dengesi korunacak şekilde arz edilir.

EUROT Nasıl Satın Alınır?

EUROT, Türkiye’nin köklü kripto para borsaları arasında yer alan Bitlo üzerinden kolayca ve güvenle satın alabilirsiniz. 

EUROT Teminatı Nedir?

EUROT, teminatlı bir stablecoin’dir. Dolaşımdaki her EUROT token’ın karşılığı olarak şirket kasalarında aynı değerde Türk lirası bulundurulur.

Gram altın SATIN al

GRAMG

Gram GÜMÜŞ SATIN al

GRAMS

Gram PLATİN SATIN al

GRAMP

TÜRK LİRASI AL

TRYT